Фото без описуБілань Ярослав Романович віддав своє життя за Україну на Донеччині.  Ярослав Білань  народився 16 листопада 1996 року в селі Щербані Старосинявського району, Хмельницької області. Герою було всього 26 років…

У 2002 році пішов до 1-го класу, закінчив 9 класів Заставецької  філії (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів) Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., гімназія» ім.О.Романенка.

Після закінчення школи навчався у Хмельницькому коледжі, мріяв стати  поварем.

До початку повномасштабної війни працював у м.Хмельницькому.

Ярослав не міг залишатися осторонь, коли в країні почалася війна, тому 16 березня 2022 року приєднався до Територіальної оборони, а 28 травня потрапив на Донеччину в м.Покровськ.

Побратимам запам’ятався справжнім другом, патріотом і мріяв про те, чим буде займатися після війни.

Водій мінометного розрахунку мінометного взводу  мінометної батареї механізованого батальйону військової частини, солдат Ярослав Білань віддав своє життя в населеному пункті Новоекономічне Покровського району Донецької області.

У Героя залишилися  батьки, брат, син.

Старосинявська  територіальна громада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Герої не вмирають!