Фото без описуСтаросинявська громада і колектив Пасічнянської дитячої мистецької школи ім. П.Німця вшановували пам'ять Людини прекрасної душі, неймовірного таланту, доброго серця, багаторічного мудрого керівника, педагога, Заслуженого працівника культури України Петра Андрійовича Німця.

На честь Петра Андрійовича Німця відкрили Меморіальну дошку пам’яті на фасаді Пасічнянської дитячої музичної школи. Віддаючи шану світлій пам'яті Петра Німця, засновника та директора сільської музичної школи – Пасічнянської ДМШ, яка стала відомою своїми здобутками та юними талантами на міжнародній арені, в Україні, області, прийшли згадати хвилини спільної праці та покласти живі квіти – селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Олександр Попик, виконуюча обов’язки начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради Ганна Бортник; директор Старосинявської ДМШ Сергій Кучер; директор Пасічнянського ліцею ім.І.Русого Тетяна Руса; директор Адампільського ліцею Світлана Яковишина; директор Старосинявського будинку культури Анатолій Лотишко; директор Пасічнянського сільського будинку культури Валентина Семенюк; методисти Старосинявського Будинку культури: Ніла Лотишко, Зоя Ткачук, Олег Поліщук; жителі громади, працівники культури, педагоги та односельчани. Теплими спогадами у своїх промовах згадували світле ім’я Людини з великої літери Німця Петра Андрійовича селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови Олександр Попик, директор Старосинявської дитячої музичної школи Сергій Кучер, директор Адампільського ліцею Світлана Яковишина, в.о. начальника відділу культури Ганна Бортник, родина Петра Андрійовича: син Богдан Німець та дружина Галина Німець. Живими квітами увінчали дошку пам’яті.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Петро Андрійович усе своє життя присвятив музичному мистецтву, розвитку музичної освіти у сільській місцевості. Завдяки його клопіткій щоденній праці та таланту десятки творчих юних особистостей досягли великих успіхів в музиці на світовій арені, проявили себе в Україні, на Хмельниччині та обрали життєвою стежиною саме музичне мистецтво.

Ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана!

Відділ культури, національностей, релігій та

туризму виконкому селищної ради