Фото без описуЖителі Заставецького старостинського округу з початком війни стали на варту допомоги ЗСУ та бійцям місцевої роти Тероборони. Кожен старався підтримати, чим міг. Клопітка щоденна робота згуртувала усіх над добрими справами, об’єднувала спільна  мета: «Крок за кроком – до Перемоги!»

Допомагали всіма силами. Роздорожнюк   Надія  Володимирівна, якій 75 років, із села Щербані щодня випікала хліб для бійців Збройних сил України. Домашній хліб пекла у печі та передавала свою  випічку волонтерам, щоби доставили на передову. Пекла запашні п’ятикілограмові  хлібини, вкладаючи свою турботу і тепло.

Працівники Заставецького   дитячого  садочка  «Барвінок»  (керівник  Сивопляс  Валентина  Миколаївна)  разом із жителями нашого старостинського округу, а саме: Поліщук Оксана Петрівна, Ніколайчук Валентина Василівна, Полуденна  Наталія  Володимирівна, Копач Світлана Миколаївна, Франчук Оксана Петрівна, Кузьмич  Валентина Степанівна, Балла Олексій Володимирович, Кузнєцова Олена Володимирівна, Федорчук  Віра Андріївна, Буравська Таміла Антонівна, Тюкова  Оксана Володимирівна, Стасюк  Наталія Володимирівна, Даценко Олена Петрівна, Цапура  Яна Василівна, Берлінська  Юлія Сергіївна, Березюк  Наталія Володимирівна   спільно  щоденно працювали над виготовленням домашніх консерв,   зроблено: 140 банок тушонки (рибна), 18  відер вареників з різними начинками, 14  ящиків пиріжків, 18  ящиків  печива, 4  відра  квашеної  капусти, 3  відра моркви  по корейські,  3  відра  голубців, 50  банок  згущеного  молока, 40 шт. пасок,  спечено пиріжки  з  картоплею, капустою, горохом.

Хоменко  Людмила  Василівна  своїми  силами  випікала   хліб   та  випічку.

За сприянням  селищного голови  Віталія Здебського, який у співпраці із ПрАТ «Хмельницькрибгосп» організував завіз свіжої риби в кількості 120 кг,  місцеві господині переробили на домашні рибні тушонкки. Також понад 124 кг свіжої риби надано бійцям місцевої роти Територіальної оборони. Завдяки злагодженим діям працівників  кухні місцевого дитсадка, жителів нашого округу та працівників органу місцевого самоврядування  було забезпечено гарячим харчуванням та свіжою випічкою  тероборонівців, котрі в будь-яку погоду працювати щодень над  захистом території, несли службу. Щиро вдячні усім  жителям Старої Синяви, села Заставець та всього старостинського округу за надану допомогу необхідними основними продуктами, з яких виготовляли страви. Нехай вас оберігає Ангел-Охоронець на  всіх ваших шляхах та добром повернуться ваші справи!

Вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна в Україні… Розуміємо, що тільки гуртом зможемо вистояти. Головна мета усіх українців – «Разом – до ПЕРЕМОГИ!»  Все буде УКРАЇНА!

Володимир Матіяш, староста сіл Заставці, Чехи, Красносілка, Щербані,
Ганна Сивопляс, діловод Старосинявської селищної ради.