Фото без описуНа базі Старосинявського ліцею ім. О. Романенка відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради проведено серпневу зустріч з представниками освітянських колективів Старосинявської громади.

У роботі активну участь взяв перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр ПОПИК, який наголосив на особливостях організації роботи закладів освіти в умовах воєнного стану.

На виклики та перспективи, актуальність та незламність освіти в громаді акцентував начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Олександр ПУЗИРУК.

Фото без опису

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу озвучила Лариса ДАЦЮК, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Фото без описуПитання безпечного функціонування закладів освіти в умовах сьогодення порушили головний інспектор відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Херсонській області Кондратенко Роман Дмитрович та головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Явдощук Мирослав Володимирович.

Фото без опису

Ми віримо в Перемогу, ми віримо Збройним Силам України, ми віримо в себе і наш народ!

В мирний та добрий час нам розпочинати новий навчальний рік!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконавчого комітету селищної ради.