Шановні мешканці громади! Ситуація станом на 17.00 02 серпня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 160-а доба війни в Україні. Ситуація, що складається на сьогодні, вимагає від кожного з нас бути обережними та не ігнорувати сигналів тривоги. 

Продовжуємо працювати в тилу на підтримку захисників країни - надаємо всебічну допомогу військовим частинам, передаємо допомогу на передову, підтримуємо ЗСУ. Продовжуємо працювати для фронту і Перемоги України! 

На сьогодні в громаді залишається проживати понад 1400 переселенців. Дбаємо про них. Триває співпраця з різними благодійними фондами для допомоги ВПО. Отримали наступні транші гуманітарної допомоги для переселенців.  Висловлюю щиру подяку представникам Програми «U-LEAD з Європою», завдяки котрим ми спільно організували черговий транш допомоги захисникам.

Працюємо над іншими шляхами допомоги переселенцям. Глибоко вдячні за підтримку на надану допомогу всім, хто підтримав у складний час. 

Сьогодні наше головне завдання – зробити усе для захисту рідної землі. І ми повинні згуртуватися всі для цієї благородної справи, не ділитися на політичні партії чи інтереси. Ми вдячні Богу і ЗСУ за тихий ранок тут – у нас в громаді, вдячні за захист України.

Будьте уважні з приводу поширення дезінформації в соцмережах, - це способи дестабілізації ситуації в громаді та сприяння ворогові. Кожна інформація потребує фактів та підтвердження. Тому довіряйте лише офіційним джерелам інформації!

Слава ЗСУ! Віримо в нашу перемогу! Все буде УКРАЇНА!


 
Селищний голова