Фото без описуСьогодні під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Попика відбулася розширена робоча он-лайн нарада зі старостами, діловодами громади, під час якої обговорено актуальні питання сьогодення, наголошено на проблематиці їх вирішення та заплановано методи роботи.

З інформацією про упорядкування укриттів та дії населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану під час літнього періоду та упорядкування місць для відпочинку, встановлення застережних знаків біля водойм «Купатися заборонено!» та проведення масової роз’яснювальної роботи у зв’язку із нещасними випадками загибелі людей на воді, проведення бесід з попередженню і виникненню надзвичайних ситуацій виступив Мирослав Явдощук,  головний інспектор  ВЗНС ХМРУ ГУ ДСНС у Хмельницькій області, наголосивши на роботі старост на місцях спільно із керівниками навчально-виховних закладів громади  (в плані упорядкування укриттів  при  закладах освіти).

Перший заступник селищного голови Олександр Попик детально зупинився на дотриманні режиму робочого часу працівників окремих підрозділів селищної ради, упорядкуванні належним чином пам’ятних місць, наведенні благоустрою на територіях, прилеглих до закладів соціальної сфери, парках та місцевих кладовищах. Старости доповіли про проблемні питання на своїх округах, розказали ситуації про часткове вирішення питань із обкошуванням територій, адже існує відома усім проблема із забезпеченням пальним, тому спільними силами аграріїв та старост обкошування в Івківському, Пасічнянському, Цимбалівському, Адампільському, Ожарівському, Йосипівському, Лисанівському, Пилявському, Новосинявському та Пилявківському старостинських округах.

Керуюча справами виконкому Оксана Бондарчук звернула увагу старост на ведення обліку робочого часу, підготовці матеріалів до ведення погосподарського обліку-2022,  виконання нотаріальних дій та формування звітності.

На нараді обговорено методи вирішення  питань із благоустрою у літній період.

За матеріалами наради.