Сьогодні у рамках проведення акції «Незламні» 27 травня 2022 р. Старосинявською селищною радою, відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради організовано та проведено на спортивному майданчику зі штучним покриттям Старосинявського НВК благодійний товариський матч з футболу серед команд організацій та установ котрі працюють у нашому містечку.

Iніціатором заходу виступив селищний голова Віталій Здебський.

Фото без опису

Це уже третій етап благодійної акції Старосинявщини «Незламні», який продовжився дружним футбольним поєдинком між командами: РЕМ «Енергетик», «ОТГ Стара Синява», Поліції, ДСНС, Освіти, Будинку культури та наймолодшої команди КП «Старосинявський центральний водоканал №1» «Юніор».

Впродовж усього товаристського матчу, який тривав понад дві години, перше місце посіла футбольна команда «Освіта», друге – футбольна команда «ДСНС», третє – розділили усі інші футбольні команди-учасники, котрим селищний голова Віталій Здебський вручив грамоти Старосинявської селищної ради.

Під час гри визначено найактивнішого вболівальника – Галину Василівну Грохольську, якій селищний голова теж вручив грамоту селищної ради.

За результатами благодійної акції було зібрано 4890 грн., які направлено на допомогу захисникам на Сході України.

Загалом, за І-ий етап благодійної акції «Незламні» зібрано – 35740 грн., ІІ-ий етап – 20,4 тис. грн.; ІІІ-ій етап – 4890 грн. Усі кошти спрямовано на підтримку ЗСУ. Детальніший звіт оприлюднимо пізніше.

Акція «НЕЗЛАМНІ» продовжується.

За матеріалами благодійного матчу.