Фото без описуСитуація станом на 09.00 29 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 95-а доба війни в Україні.

Продовжуємо працювати для фронту і Перемоги України! Бо захищати нашу країну – це так само, як захищати свій дім від злочинців, які вдерлися о 4-й ранку.

Щира вдячність ЗСУ за оборону мирних земель української держави.

Вічна пам'ять загиблим Героям, світлий спомин невинно загиблим мирним жителям країни.

Думаю, що після цієї війни українці по-іншому дивитимуться на свою землю, на свою країну та рідні міста і села, де народилися і живемо.

Наразі продовжуємо працювати в тилу - регулярно надаємо всебічну допомогу військовим частинам, забезпечували продуктами та необхідними речами, яких потребували військові, поранені захисники.

Проводимо ряд різних акцій та заходів на підтримку ЗСУ, які успішно реалізовуються на території громади для допомоги нашим захисникам.

Слава українським Героям! Щира подяка всім українцям, мешканцям Старосинявської громади, хто захищає рідну країну на передовій, хто лікує, хто в тилу робить усе можливе для перемоги України.

Сьогодні наше головне завдання – зробити усе можливе для захисту рідної землі.

Слава ЗСУ! Віримо в нашу перемогу! Все буде УКРАЇНА!