Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик. Участь в роботі комісії взяли: 15 членів комісії, запрошені начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, заступник головного лікаря КНП «Старосинявський ЦПМСД» Валентина Кицун.

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на короновірусну інфекцію - за добу 07.02.22р. виявлено 50 хворих - комісія розглянула питання «Про вжиття додаткових заходів з запобігання поширенню на території Старосинявської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», про що інформували Валентина Кицун, Віталій Макогонський, Василь Заворотний. Після обговорення комісія вирішила: ввести додаткові обмеження (див. Протокол №2 від 08.02.2022р.); Старосинявській селищній раді проаналізувати стан захворюваності працівників підвідомчих закладів і установ на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у разі перевищення порогу захворюваності в 50 відсотків від загальної чисельності працівників звертатися до керівництва селищної ради про переведення в режим роботи з обмеженням прийому відвідувачів та дистанційну форму роботи.

За матеріалами комісії ТЕБ і НС.