Хмельницька область, Хмельницький район

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ТА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 06.01.2022 10:27

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим та новорічно-різдвяними святами! Новорічно-різдвяні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Це усіма нами улюблені дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії на краще.

Різдво Христове, Старий новий рік та Водохреще  - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на  добрі справи та здобутки. Сердечно зичу,  щоб новий 2022 рік приніс нам усім мир, спокій, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій.

Хай множаться щастям, добром, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.

Бажаю кожному з вас благополуччя, миру та міцного здоров’я! Веселих новорічно-різдвяних свят вам!

З повагою,

селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ .