Фото без опису25 листопада у світі відзначають "День білої стрічки" або Міжнародний день усунення насильства проти жінок, який відкриває Міжнародну кампанію «16 днів проти насильства». У результаті жорстокого поводження та домашнього насильства, жінки втрачають довіру, самоповагу та, нажаль, в багатьох випадках і життя. Тому завдання суспільства по відношенню до жінок, які стали жертвами насильства – вселити в них надію, що вихід є!!!

Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради провели круглий стіл та вуличну акцію з нагоди початку кампанії «16 днів проти насильства».

Мета заходів - привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства в суспільстві взагалі.

Усім учасникам було роздано тематичні буклети.

Старосинявський ЦСССДМ.