Фото без описуВ останню суботу листопада Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду. Загальнонаціональним заходом до Дня пам'яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 27 листопада 2021 року о шістнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.

Хвилина мовчання та акція «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 рр. відбудеться біля Меморіального комплексу жертвам Голодомору 1932-33 років біля Свято-Покровського храму в центрі Старої Синяви завтра о 16.00 (остання субота листопада) в рамках карантинних заходів.

Навіть якщо не усім в час пандемії вдасться вийти до пам'ятника жертв Голодомору , все одно вшануйте їхню пам'ять у своїй домівці, на природі, на роботі.

Хвилина мовчання не змінить Вашого життя, а запалена свічка на підвіконні чи столі не зіпсує інтер’єру Вашого дому. Головне, що ми пам’ятаємо про всіх загиблих. Вони у наших серцях... Назавжди.

Оргкомітет Старосинявської селищної ради.