Фото без описуУ теперішній непростий час досить важко знайти підтримку у вирішенні питань соціального напрямку, особливо тоді, коли справа стосується надання допомоги населенню. Благородною справою для жителів сіл Пилява, Олексіївка, Миколаївка стала співпраця інвестора ТОВ «Ресіліент Стара Синява», який орендує землі, із органом місцевого самоврядування.

Так, враховуючи потреби мешканців сіл, за сприянням голови ТОВ «Ресіліент Стара Синява» Юрія Володимировича Оникієнка та менеджера сільськогосподарського товариства Оксани Євгеніївни Дзяцюк, в рамках соціальних угод із Старосинявською селищною радою, для вирішення важливих проблемних питань було придбано для пацієнтів Пилявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини лікарняне ліжко вартістю 4300 грн.; для вирішення питань із благоустрою ( а саме – обрізування аварійних гіляк та кущів, сухостою) придбано бензопилу вартістю 3000 грн. Наразі розглядається можливість придбання необхідних речей для місцевого дитячого садка.

«Рука допомоги» від ТОВ «Ресіліент Стара Синява» справді виявилася корисною благодійною справою на благо жителі сіл. Старосинявська селищна рада щиро дякує за співпрацю керівнику господарства Юрію Оникієнку. Ваші старання та підтримка стали фундаментом добрих справ. Нехай сторицею повернуться до Вас добро, підтримка та благополуччя!

Володимир Кисилишин,

староста Пилявського старостинського округу