Фото без описуШановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!З нагоди вашого професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва надсилаємо вам щирі вітання.

Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у суспільному житті та розвитку громади.

Ваша праця завжди на радість людям: ви створюєте свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації, бережете витоки українських традицій та звичаїв, продовжуєте їх розвиток на теренах Старосинявської територіальної громади.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте гарний настрій, несете вогник до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Всім, хто присвятив себе галузі культури, бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх вас! І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура!

З повагою,

селищний голова     Віталій ЗДЕБСЬКИЙ