Фото без описуСьогодні у селищній раді відбулося он-лайн засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням селищного голови Віталія Здебського. Участь в роботі взяли 16 членів комісії, запрошено начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради (депутата селищної ради) Олександра Пузирука.

На комісії наголосили на неухильному виконанні постанови КМУ від 09.12.2020р. (зі змінами) з врахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 27.10.2021р. про встановлення «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на території Хмельницької області з 30 жовтня 2021р. Рекомендовано призупинити прийом громадян, проведення зборів, нарад, інших масових заходів в колективах підвідомчих установ та закладів; перевести з 01.11.2021р. на дистанційну форму роботи та навчання заклади освіти, правоохоронцям посилити контроль в громадських місцях за виконанням заходів безпеки, закладам охорони здоров’я громади вжити заходів щодо організації та забезпечення роботи по цілодобовому прийому хворих. (Протокол роботи комісії ТЕБ і НС додається).

За матеріалами комісії ТЕБ і НС.