Хмельницька область, Хмельницький район

ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 13.10.2021 09:29

На умовах договорів соціального партнерства Старосинявської селищної ради із ТОВ «Енселко Агро» компанії КЕРНЕЛ восени 2021 року активно розпочато поточний ремонт ділянок сільських вуличних доріг Частковий поточний ремонт автодоріг вулиць Колгоспна, Ломоносова, Миру села Іванківці, котрі були найбільш розбиті та пошкоджені, наразі завершено на цих ділянках.

Щебеневу суміш фракції 0-40 мм в кількості 200 тонн надало на умовах соціального партнерства ТОВ "Енселко Агро" компанії КЕРНЕЛ (керівник Огуй Олександр Володимирович, заступник - Анатолій Лисенко (ТОВ «ЕНСЕЛКО-Захід»)), послуги автомобільним транспортом з перевезення щебеневої суміші на умовах соціального партнерства здійснено ТОВ «ЕНСЕЛКО-АГРО», перевізник КП «Старосинявський комунгосп» (керівник Федорчук І.Ю.).

Грейдерування та планування вулиць Ломоносова, Колгоспна, Миру та провулка Островського профінансувала Старосинявська селищна рада.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури.