Фото без описуУже стало доброю традицією кожного року на площі біля  приміщення Старосинявської 34 державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області збираються рятувальники, представники місцевої влади з нагоди  професійного свята - Дня рятувальника України. У теплій атмосфері відбулися офіційні заходи з нагоди цієї дати в календарі.

Секретар селищної ради Світлана Лакуста, керівництво пожежно-рятувальної частини – Віктор Шматлай та Богдан Боднарук привітали колектив рятувальників  із Днем рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.

Під час офіційних заходів щирі вітання нашим рятувальникам від імені селищного голови Віталія Здебського адресували представники селищної ради.

Секретар селищної ради Світлана Лакуста відмітила, що важливо у складних  надзвичайних ситуаціях ви є найпершими захисниками і помічниками, які можуть професійно прийти на допомогу людям. Ваша професія нелегка, але шанована і благородна. Дозвольте подякувати за відповідальну роботу, благородну справу, яку ви робите для жителів громади. Вітаю Вас з професійним святом, від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, і щоби як найменше ставалося у вашій роботі надзвичайних ситуацій та стихій. Нехай береже вас ангел-охоронець!

Секретар селищної ради Світлана Лакуста та керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Оксана Бондарчук вручили від селищного голови Віталія Здебського грамоти селищної ради  за відповідальну службу, професійне виконання обов’язків та з нагоди Дня рятувальника, нагороджені грамотами селищної ради:

• Маринюк Альона Володимирівна, диспетчер 34 державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, рядова служби цивільного захисту;
  •  Навроцький Микола Євменович, водій державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, старшина служби цивільного захисту;
  •  Коцупей Віктор Михайлович, пожежний –рятувальник державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, старший сержант служби цивільного захисту України;
  •  Хоменко Ігор Вікторович, командир відділення державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, сержант служби цивільного захисту України.
  • Кривий Володимир Володимирович, старший водій державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, старший прапорщик служби цивільного захисту України.

Осіннє свято – День рятувальника – завершилося теплими вітаннями.

Співпраця: завдяки  співпраці Старосинявської ТГ  із  службою цивільного захисту  на сьогодні вдається реалізовувати різні проекти та завдання, звернення громадян, на сесії  селищної ради затверджено та профінансовано Програми розвитку із підтримки діяльності служби цивільного захисту; завдяки тісній співпраці місцевих пожежних команд (МПК С.Пасічна, МПК с.Пилява, МПК с.Адампіль, МПК С.Заставці), що перебувають на балансі Старосинявської селищної ради,  сотні  звернень жителів громади реалізовано позитивно, надано допомогу у складних ситуаціях.

З історії: ”27 серпня 2004 Указом Президента України святкування Дня працівника пожежної охорони та Дня рятівника було відмінено у зв'язку з встановленням професійного свята Дня працівників цивільного захисту, яке відзначалося з 2004 по 2007 щорічно 17 вересня.

Покровителькою тих, хто потрапив у біду, а так само тих, хто надає їм допомогу, є Ікона Божої Матері, іменована «Неопалима Купина», свято якого відзначається православною церквою 17 вересня.  В цей же день українські рятувальники відзначають День рятувальника України.”

Фото без описуПрес-служба ТГ.