Фото без описуЗ початку навчального року учні Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст. користуються новими комп’ютерами.

Голова Старосинявської територіальної громади Віталій Едуардович Здебський, перший заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Федорович Попик та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Миколайович Пузирук відвідали Адампільську загальноосвітню школу І-ІІІступенів, привітали трудовий та учнівський колективи з початком нового 2021-2022 навчального року та вручили 10 комп'ютерів для створення належних умов навчання здобувачів освіти, активного використання інформаційних технологій на уроках, підвищення якості навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

Директор школи Світлана Іванівна Яковишина щиро дякувала за постійну підтримку навчального закладу керівництвом громади, депутатським корпусом селищної ради та відділом освіти та запевнила, що даний подарунок сприятиме покращенню технічного забезпечення закладу, його ефективності роботи в сучасних умовах та навчання підростаючого покоління, що є важливою складовою на сьогодні.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконавчого комітету селищної ради.