Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824, e-mail: selichna_ss@ukr.net

17 серпня 2021р. смт Стара Синява № 104/2021-р

Про скликання п’ятнадцятої позачергової сесії Старосинявської селищної ради VIII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги встановлених карантинних заходів на території Хмельницької області:

І. Скликати п’ятнадцяту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VIII скликання 18 серпня 2021 року о 10 годині дня в залі засідань адмінбудинку Старосинявської селищної ради.

ІІ. Запропонувати раді розглянути питання:

• 1. Про підтримку депутатського звернення депутатів Старосинявської селищної ради.
  • 2. Про внесення змін та доповнень до рішення № 52 3-ої сесії селищної ради від 29.12.2015 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Старосинявської селищної ради та витрат на їх утримання» зі змінами та доповненнями.

ІІІ. Загальному відділу апарату селищної запросити на сесію депутатів селищної ради та доповідачів.

IV. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.

V. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова   Віталій ЗДЕБСЬКИЙ