Фото без описуУ селищній раді відбулося засідання оргкомітету   з нагоди проведення  та організації заходів до Дня Державного Прапора та 30-ої річниці незалежності України, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Члени організаційного комітету  визначили час проведення та перелік офіційних святкових заходів, які узгоджено проводити на центральній площі селища.

Участь в роботі оргкомітету взяли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдан Німець, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук, директор Старосинявської ДЮСШ Любов Пікульська, директор Старосинявського БТШ Ніна Стасюк, директор Старосинявської бібліотеки для дітей Любов Зваричук, методист КП «Старосинявський РБК» Зоя Ткачук, директор Старосинявського РЕМ Олег Черниш, працівники селищної ради, комунальних некомерційних закладів «Старосинявська ЦРЛ» та «Старосинявський ЦПМСД».

Члени організаційного комітету  визначили час проведення та перелік офіційних, святкових заходів з нагоди проведення 30-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора на центральній площі селища. Попередньо узгоджено початок заходів о 10.30 год. 20 серпня 2021 р.

Оргкомітет.