Фото без описуСитуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію у Старосинявській громаді останніми днями набула різких змін, не зважаючи на літній період. Не заспокоїлася вона і по всій території України, особливо з виникненням нового штаму…

За інформацією головного лікаря КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надії Ананьєвої, нині 6 серпня на ранок на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії  за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 1272 (+ 0 новий випадок) , 36 летальних, лікується 5 чол.( з них 1дитина). Лікується стаціонарно всього -0, 5 - амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів. Територіально: с. Гончариха – 5; 1231- одужали. Кількість летальних -36.

У Хмельницькій області поточна статистика по коронавірусу на 6.08.2021 (Хмельницька обл.) населення -1 237 тис.; всього інфі­ковано - 89 393; смер­тельні випадки - 1 895; видужали - 87 194; наразі хворіють – 3040 осіб.

В Україні станом на 06 серпня 2021 року: зафіксовано 1 081 новий випадок COVID-19; зокрема, захворіли 74 дитини та 32 медпрацівники. Також за минулу добу: госпіталізовано – 516 осіб; летальних випадків – 16; одужало – 478 осіб; здійснено тестувань за добу – 42 597 (зокрема методом ПЛР – 19 929, методом ІФА – 7 546); ?досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 15 122. За весь час пандемії в Україні: захворіло – 2 257 478 осіб; одужало – 2 189 293 особи; летальних випадків – 53 065; проведено ПЛР-тестувань – 11 487 542.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (164), Херсонській (95), Одеській (92), Харківській (83) та Львівській (64) областях.

Нових штамів COVID-19 можна уникнути завдяки повній вакцинації, яка наразі повний курс вакцинації є ключем до захисту від усіх штамів COVID-19, включно з «Дельта». Найвищий рівень захисту досягається (від 7 до 14 днів) після останньої дози вакцини. Водночас Європейське агентство з лікарських засобів та Європейський центр профілактики та контролю захворювань рекомендують усім громадянам дотримуватися правил безпеки та продовжувати носити маски, зберігати соціальну дистанцію, незважаючи на повний курс вакцинації.

Через поширення у світі нового штаму коронавірусу "Дельта" Кабінет міністрів запроваджує суворіші вимоги до в'їзду на територію України, передусім із Росії та Індії. Нові правила почали діяти з 5 серпня. Усі українці та іноземці, які не вакцинувалися від коронавірусу, після повернення з цих двох країн мають іти на 14-денну самоізоляцію у разі, якщо перебували на території цих держав більше ніж сім днів протягом останніх двох тижнів.

Також, повертаючись чи приїжджаючи з інших країн, окрім Індії та Росії, невакциновані українці та іноземці повинні мати на руках негативний ПЛР-тест або ж здати його чи тест на антиген.

Перетин державного кордону є безперешкодним для громадян України за умови наявності одного з двох документів: про повний курс вакцинації від COVID-19 або довідки про перше щеплення.

Вказані вимоги не стосуватимуться громадян України, котрі виїхали за кордон до моменту набуття чинності постанови.

Інформація «Коронавірус Україна»