Сьогодні у селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 13-ої чергової сесії селищної ради, а це більше 95 питань порядку денного земельної сесії.

Роботу постійних депутатських комісій розпочали із 29 липня 2021р. - засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Андрій Сопрук),на яку зібралися усі депутати-члени комісії. Комісія внесла 13 висновків, та внести до порядку денного ще 3 проекти рішення земельного спрямування.

Під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва, земельних відносин, агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища (голова Василь Процюк), яка працювала 30 липня, депутати внесли до проектів рішень 12 пропозицій, які буде винесено на голосування під час сесії.

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, яка відбулася 2 серпня 2021р., (голова Надія Ананьєва), внесено 5 висновків.

Постійна депутатська комісія з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та етики (голова Володимир Кондратюк) відбулася 03 серпня 2021 року, депутати внесли до проектів рішень 9 пропозицій, котрі будуть розглядатися під час сесії.

Усі питання та пропозиції наразі оформляються до сесії на голосування.

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.