У селищній раді відбувся прийом громадян, який провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська.  На прийомі побувало 7 жителів громади, які зверталися з особистими та іншими актуальними питаннями сьогодення:

• житель села Адампіль звернувся з питанням провести ямковий ремонт частини дороги у селі біля ГРП, оскільки вибилися ями, й це може стати загрозою пошкодження газової труби;
  • жителі села Пилявка адресували проблемне питання – у зв’язку із перебоями електроенергії вийшло з графіку водопостачання погосподарських дворів. (На момент підготовки матеріалу проблему ліквідовано);
  • мешканці с.Пишки звернулися з особистими проблемами та громадського характеру, просили надати роз’яснення щодо оформлення права власності на земельну ділянку, оскільки уже є дозвіл та зроблено проектну документацію на громадське пасовище;
  • мешканці с.Харківці звернулися з болючим питанням – коли у їхньому населеному пункті нарешті буде працювати староста? Це питання є досить хвилюючим, бо немає організатора робіт із благоустрою громадських місць, відсутня належна робота щодо видачі довідок та ін.;
  • жителька с.Олексіївка звернулася з особистим питанням щодо оформлення документів на отримання допомоги на поховання, просила надати ґрунтовне роз’яснення.

Під час прийому громадян обговорено питання благоустрою  окремих вулиць, належного оформлення документації в правовому полі.

Усі питання розглянуто,  обговорено із громадянами, направлено до реагування у відповідні структурні підрозділи та комунальні підприємства селищної ради. Більшість питань щодо надання роз’яснення стосувалися земельних питань та благоустрою, на котрі надано вичерпні відповіді під час прийому.

У роботі прийому взяли участь: начальник відділу земельних відносин Наталія Дзюба, керуюча справами виконавчого комітету Оксана Бондарчук.

Прес-служба ТГ.