Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО  РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

16.07. 2021 р. смт. Стара Синява № 85 /2021-р.

Про скликання дванадцятої позачергової сесії Старосинявської селищної ради VIIІ скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги встановлених карантинних заходів на території Хмельницької області:

І. Скликати дванадцяту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІІ скликання 19 липня 2021 року о 10 годині ранку в залі засідань адмінбудинку Старосинявської селищної ради.

ІІ. Запропонувати раді розглянути питання:

• Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

ІІІ. Загальному відділу апарату селищної запросити на сесію депутатів селищної ради та доповідачів.

IV. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.

V. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова     Віталій ЗДЕБСЬКИЙ