Фото без описуПрацівники Старосинявського ЦСССДМ здійснюють роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує. Так, працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з поліцейським офіцером громади Віталієм Біликом здійснено виїзди в населені пункти громади, а саме с. Іванківці, с. Уласово Русанівка та смт. Стара Синява, у яких відвідали сім’ї, що перебувають на обліку центру.

У даних сім`ях з батьками проведено ряд профілактичних бесід, спрямованих на підвищення відповідальності за виконання батьківських обов’язків, створення необхідних умов для повноцінного виховання і розвитку дітей. Також батьки були попереджені про відповідальність за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків, раціонального використання державних допомог. Саме ці питання нині стоять на контролі соціальних служб, адже кожна родина зобов’язана забезпечити дітям нормальні умови життя та виховання, дбати про навчання і здоров’я, формувати фундамент майбутнього.

За інформацією Старосинявського центру соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради.