Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.06. 2021 р.                                      смт.  Стара Синява                     № 77/2021-р.

Про скликання   одинадцятої  позачергової  сесії   Старосинявської  селищної  ради VIIІ скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктами 4,  7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із необхідністю:

1. Скликати  одинадцяту позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІІ скликання 25 червня 2021 року  о 10 годині  ранку в залі засідань адмінбудинку Старосинявської селищної ради.

2. Запропонувати раді розглянути  питання «Про  відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».

3. Загальному відділу    апарату  селищної ради:

• 3.1 Запросити на сесію депутатів селищної  ради.
  • 3.2 Забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів. передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

4. Дане  розпорядження  оприлюднити на офіційному сайті  Старосинявської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                    Віталій ЗДЕБСЬКИЙ