Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ КРИНИЦЬ

Дата: 10.06.2021 18:11

Здавна склалися звичаї, що криниця у селі – це місце не лише життєдайної сили, а й центр живого спілкування. Люди говорили: «Який господар – така криниця», «Криниця – серце села». Недаремно в народі прижилися такі прислів’я, бо й до сьогодні сільські криниці є окрасою в населеному пункті. За останні 5 років селищна рада організувала роботи із благоустрою понад 55 криниць громадського користування, спрямували на це більше 66,5 тисяч грн., реалізовуючи заходи Програма розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою, озеленення та поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки.

З початку 2021 року на очистку, ремонт та утримання в належному стані криниць загального користування на території громади селищною радою направлено більше 35 тис. грн.

На сьогодні активно долучилися виконавці робіт – працівники  комунального підприємства селищної ради «Старосинявський  ЦВ №1» (керівник Валентин Матіяш): у селі Заставці відремонтували криницю, пофарбували каркас; провели благоустрій криниці в с.Липки, яка знаходилася в край занедбаному стані, там воду брали мешканці села двох вулиць. На ремонт витрачено близько 6 тис. грн.

Роботи з ремонту криниць ще тривають. Активну участь у ремонтних роботах беруть не лише працівники комунальних підприємств – комунгоспу та водоканалу, а й жителі сіл, яким небайдуже благоустрій своїх вулиць, охайність та належний вигляд криниць, за що Старосинявська селищна рада висловлює слова щирої вдячності за співпрацю, ініціативу та самоорганізацію робіт.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури.