Хмельницька область, Хмельницький район

«Дякую за життя!» – більше ніж просто слова

Дата: 09.06.2021 19:52

У приміщенні Старосинявського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ім. О. Романенка проведено перший етап вакцинації працівників освітньої галузі американською вакциною – «Pfizer».

Мобільною бригадою Старокостянтинівської міської ПМСД було провакциновано 102 працівники освітньої галузі.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради в особі начальника Олександра Пузирука висловлює щиру подяку селищному голові Віталію Здебському, першому заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександру Попику, головному спеціалісту Юрію Чемерису, директору Старосинявського НВК Олександру Ткачуку, медичній сестрі Ірині Мазурець, мобільній бригаді та усім працівникам за належне виконання обов’язків та плідну співпрацю.

Бережіть себе: лишайтеся вдома, дотримуйтеся правил гігієни та звертайтеся до лікаря при перших симптомах!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури

виконкому селищної ради.