Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

19.05. 2021 р. смт. Стара Синява № 64 /2021-р.

Про скликання дев’ятої чергової сесії Старосинявської селищної ради VIIІ скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги встановлених карантинних заходів на території Хмельницької області:

1. Скликати дев’яту чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІІ скликання 1 червня 2021 року о 10 годині ранку в залі засідань адмінбудинку Старосинявської селищної ради.

2. Запропонувати раді розглянути питання:

1. Про депутатський запит Матіяша В.В.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії селищної ради від 30.03.2021 року №7-7/2021 затвердження «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Старосинявської селищної ради на 2021-2025 роки».
  3. Звіт про виконання селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.
  4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
  5. Про покладання повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики.
  6. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2021 рік.
  7. Про затвердження старост.
  8. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Старосинявської селищної ради.
  9. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Старосинявської громади» БАЦЮ ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛЬОВИЧУ
  10. Про звернення депутатів Старосинявської селищної ради до Президента України, та Голови Верховної Ради України з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.
  11. Про звернення депутатів Старосинявської селищної ради до Президента України щодо заборони продажу земель.
  12. Різне.

3. Загальному відділу апарату селищної запросити на сесію депутатів селищної ради та доповідачів.

4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                      Віталій ЗДЕБСЬКИЙ