Хмельницька область, Хмельницький район

Вітання селищного голови з Великоднем

Дата: 30.04.2021 13:15

Дорогі жителі Старосинявської громади! Христос Воскрес! Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим! У радісні дні Великодня від щирого серця бажаю, щоб ця весна стала особливою у вашому житті і принесла удачу, гармонію, душевне тепло і взаєморозуміння з навколишнім світом і людьми! А ті чудеса, в які віриться, нехай втіляться в реальність! Нехай Великодні дзвони додадуть кожному з нас сили та впевненості, зміцнять у вірі, надії та любові, Господня ласка зігріє всіх, принесе світло і благодать у родини, добро у взаємини, сповнить серця духом миру, єдності, любові і терпіння. Процвітання та миру вам, Старосинявській громаді та нашій рідній Україні.

Бажаю вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай цей Великий День дарує всім нам непохитну віру в кращий завтрашній день! Хай Господь дарує вам радість, мир та злагоду на довгі літа. Бажаю всім здоров'я, добробуту і миру! Божої всім ласки! Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою та найкращими побажаннями,

селищний голова    Віталій Здебський