Фото без описуКомунальні служби Старосинявської ОТГ на сьогодні представляють КП «Старосинявський комунгосп» та КП «Старосинявський центральний водоканал №1». Від імені селищного голови Віталія Здебського секретар селищної ради Світлана Лакуста, заступники селищного голови Надія Вікарська та Олександр Попик привітали працівників комунальних підприємств з нагоди професійного свята – Дня комунальних служб та вручили грамоти селищної ради і подякували за непросту щоденну роботу.

Вітаючи зі святом перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик  відмітив, що саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного жителя було комфортним, зручним та безпечним. Висловив щиру вдячність усім працівникам за щоденну клопітку працю, побажав міцного здоров’я і досягнення нових професійних  здобутків.

Нагороджено почесними  грамотами  Старосинявської селищної  ради:

• Білик Оксану Сергіївну – начальника відділу збуту КП «Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Бондаря Максима Анатолійович а- контролера КП « Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Матіяша Валентина Володимировича – директора КП «Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Мацібору Ігоря Тимофійовича – водія транспортного засобу КП «Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Матвіюка Віктора Петровича – машиніста екскаватора КП «Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Ставничу Катерину Богданівну –контролера КП « Старосинявський центральний водоканал №1»;
  • Гусака Василя Яковлевича – водія транспортного засобу КП «Старосинявський комунгосп»;
  • Кривіцького Ігоря Степановича – тракториста КП «Старосинявський комунгосп»;
  • Стасюка Василя Андрійовича – водія транспортного засобу КП «Старосинявський комунгосп»;

P.S. Професійне свято День  працівників комунальних служб  встановлено в Україні  на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок  згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 р.

Після урочистої частини обговорено  план наведення благоустрою та покращення роботи даних служб.

Відділ організаційно-кадрової роботи.