Хмельницька область, Хмельницький район

ВИБОРОЛИ ПЕРЕМОГУ У СТОЛИЦІ

Дата: 22.02.2021 13:17

Вихованці мистецького закладу – Старосинявської дитячої музичної школи стали переможцями Всеукраїнського конкурсу в м.Києві. Важливим напрямком своєї діяльності Старосинявська ДМШ має пріоритетність у розвитку творчих здібностей кожної дитини, удосконалення її вмінь та навичок в процесі систематичної роботи викладача та учня. Розкрити свої можливості та проявити творчі здібності вдалося вихованцям Старосинявської ДМШ, котрі отримали 1 премію у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі мистецтв "Сяйво Первоцвітів" , м. Київ: Надії Рудзенко (клас викладача Ольги Балли); Анастасії Кузін (клас викладача Володимира Карпушина).

Старосинявська селищна рада щиро вітає творчу учнівську молодь із гарними здобутками, щиро дякує викладачам за ґрунтовну підготовку та результативну роботу! Успіхів у вашій діяльності!

Відділ організаційно-кадрової роботи.