Хмельницька область, Хмельницький район

«Край, в якому я живу»

Дата: 19.02.2021 16:24

Три дні, з 2 по 4 лютого, в місті Хмельницькому проходив І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.09.2016 року №1129 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.10.2016 за №1340/29470, листа Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки від 11.10.2017 №8-824 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» та з метою виховання у дітей і молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу в закладах загальної середньої освіти проведено І тур конкурсу.

У конкурсі взяли участь екскурсоводи, які представляли наступні профілі музеїв: військово-історичні; історичні (широкого змісту); природничі, технічні, галузеві (в одній секції).

Три дні, з 2 по 4 лютого, в місті Хмельницькому проходив І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Організація і проведення конкурсу здійснювалась Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти.

3 лютого 2021 року на обласному етапі конкурсу Старосинявську громаду представляла екскурсовод музею Матері Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. за екскурсією «Матері, якими гордиться наш рідний край» учениця 11 класу Шафорост Вікторія.

За підсумками обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» Шафорост Вікторія виборола ІІ місце.

Грамотами Хмельницького обласного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді нагороджені Шафорост Вікторія – екскурсовод музею Матері та керівник музею Прокопова Надія Іванівна – учителька української мови та літератури Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст.

Петро Скригунець, головний спеціаліст відділу освіти, молоді,

спорту, культури виконкому селищної ради.