Хмельницька область, Хмельницький район

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ВІДПОВІЛА НА ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Дата: 18.02.2021 14:17

До Старосинявської селищної ради надійшли офіційні відповіді Верховної Ради України Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування на звернення депутатів селищної ради, котрі вони обговорили та прийняли рішення надіслати до відповідних державних структур на 4-й позачерговій сесії, яка відбулася 15 січня 2021р.

Депутати Старосинявської селищної ради за ініціативи депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Старосинявській селищній раді зареєстрували заяву про скликання позачергової сесії, яка відбулася 15.01.21р.

У зверненні йшла мова: «Ми, депутати Старосинявської селищної ради, вважаємо, що таке підвищення тарифів є недопустимим, оскільки призведе до негативних фінансових та соціальних наслідків для жителів громади, особливо в сьогоднішніх умовах пандемії Covid-19.

Волею наших виборців, вимагаємо виконати наступні вимоги:

1. Зупинити підвищення тарифів з 1 січня 2021 року.
  2. Скасувати рішення НКРЕКП про встановлення тарифу на послуги транспортування природного газу.
  3. Привести тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно-обґрунтованих.
  4. Запровадити прозорі механізми утворення тарифів.»

Діючи від імені жителів Старосинявської громади, вирішили прийняти та надіслати звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, щодо недопущення підняття тарифів на житлово-комунальні послуги - відновлення пільгового тарифу на електроенергію, врегулювання тарифу на газ та опалення, аби мешканці спроможні були сплачувати та негайного припинення необґрунтованого локдауну.

Присутні на сесії депутати одноголосно прийняли рішення про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо скасування грабіжницької плати за транспортування газу, підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення, а також щодо дострокового скасування так званого «локдауну».