Хмельницька область, Хмельницький район

«Стильний папір»

Дата: 18.02.2021 10:41

«Стильний папір» - під такою назвою у Старосинявському БТШ відбувся відбірковий конкурс на кращий костюм з паперу, як підготовчий етап до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів.

З метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби під час дефіле на сцені; популяризації паперопластики та моделювання з паперу як цікавого напряму у дитячій творчості; стимулювання розвитку творчих здібностей учнів, пошуку та підтримки обдарованих дітей 10-11 лютого у Старосинявському Будинку творчості школярів пройшов відбірковий конкурс на кращий костюм з паперу, виготовлений власноруч. Приємно відмітити, що здобувачі освіти Старосинявського Будинку творчості школярів Настя Пузік та Діана Янкович вибороли право брати участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір» у місті Львові.

Щасти вам, юні таланти!!!

Старосинявський БТШ.