Хмельницька область, Хмельницький район

ВРУЧИЛИ НОВІ КОМПЛЕКТИ ОДЯГУ

Дата: 05.01.2021 16:32

Приємним подарунком для рятувальників Старосинявського районного сектору Головного Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області було офіційне вручення 24-ох комплектів форменого одягу, котрий придбали завдяки співпраці селищної ради із благодійною організацією БФ «Разом з КЕРНЕЛ».

Згідно заключних соціальних угод селищної ради із КЕРНЕЛ реалізовано ще один соціальний проект підтримки працівників пожежної безпеки. Під час вручення подарунків з нагоди новорічно-різдвяних свят щирі побажання та слова вдячності адресували рятувальникам громади: селищний голова Віталій Здебський, керівник відділу соціальної політики ТОВ «Енселко Агро» Олена Романенко, менеджер Вадим Муравський, та слова подяки за підтримку висловив Богдан Боднарук, начальник Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області. Рятувальники вручили подяки благодійникам та селищному голові Віталію Здебському.

Такі проекти важливі людям, є основою взаєморозуміння та співпраці.

Прес-служба ОТГ.