Хмельницька область, Хмельницький район

ДОБРІ СПРАВИ «РАЗОМ З КЕРНЕЛ»

Дата: 05.01.2021 15:40

«Добра справа щодня!»,- такий девіз роботи Західного кластеру Кернел! У співпраці з Старосинявською ОТГ на підтримку жителів громади виконано ще один соціальний проект – підтримка листонош, які доставляють кореспонденцію до кожного двору громади.

На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» керівник Західного кластеру «КЕРНЕЛ» Олександр Огуй написав: «За те що ми знайшли розуміння, і як результат «Кернел» спрямував кошти на придбання 14 велосипедів для листонош сіл Дубова, Пилява, Олексіївка, Миколаївка, Пилявка, Карпівці, Лисанівці, Паньківці, Іванківці, Стара Синява, Заставці, Щербані, Красносілка, Харківці, вдячний усім учасникам проекту!

Окрім того, в жовтні – грудні на території Старосинявської ОТГ завдяки якісному співробітництву із Старосинявською селищною радою та за спільного співфінансування вдалося вирішити чимало насправді затребуваних завдань, із загальним бюджетом витрат «Кернел» у понад пів мільйона гривень.

Впевнений, що надалі нас чекає ще чимало нових проектів, що змінюють село!»

Селищний голова Віталій Здебський:

«У співпраці та порозумінні ми разом можемо досягти гарних результатів на розвиток громади і реалізувати ті справи, котрі найбільше потрібні людям. Щиро вдячний за підтримку!»

Прес-служба ОТГ.