Хмельницька область, Хмельницький район

ОСВІТЛИЛИ ЩЕ ТРИ ВУЛИЦІ МІКРОРАЙОНУ БРАТКИ

Дата: 05.01.2021 13:06

У рамках договорів соціального партнерства селищної ради із БФ «Разом з КЕРНЕЛ», які більше 5 років мають успіх реалізації проектів з різних напрямків діяльності на розвиток інфраструктури та соціальної сфери Старосинявської громади,  підтримано ще один напрямок благоустрою вулиць Старої Синяви (мікрорайону Братки) – проведено освітлення на вулицях Молодіжна, Гончарова, Козача.

Благодійною організацією БФ «Разом з КЕРНЕЛ» закуплено 20 ліхтарів та 860 м кабелю. Як інформує керівник відділу соціальної політики ТОВ «Енселко Агро» Олена Романенко, кернелівці завжди підтримують першочергові та найнеобхідніші ініціативи громади, спрямовані для поліпшення умов життя мешканців. У чіткій співпраці із селищною радою, виконавці робіт - Старосинявський РЕМ АТ Хмельницькобленерго (директор Олег Черниш) завершили монтаж ліній зовнішнього освітлення на цих вулицях – 860 м ліній електропередач.

Вартість робіт склала 19 979 грн. Роботи оплачено селищною радою.

Селищний голова Віталій Здебський висловив щирі слова вдячності БФ «Разом з КЕРНЕЛ» за постійну співпрацю та підтримку проектів на розвиток інфраструктури та благоустрою громади, і сподівання, що подальша співпраця з КЕРНЕЛ стане ефективною складовою роботи і в 2021 році.

Прес-служба ОТГ.