Хмельницька область, Хмельницький район

Розпочали роботу постійні комісії селищної ради

Дата: 04.01.2021 16:58

Сьогодні 4 січня 2021 року відбулось засідання постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку селищної ради, яке провів голова комісії Андрій Сопрук. В роботі комісії взяли участь Старосинявський селищний голова Віталій Здебський, секретар селищної ради Світлана Лакуста, перший заступник селищного голови Олександр Попик, заступник селищного голови Надія Вікарська, заступник селищного голови Андрій Карпушин, керівники комунальних установ – розпорядники бюджетних коштів.

Члени постійної комісії детально опрацювали питання, які виносяться на третю чергову сесію Старосинявської селищної ради:

• Про затвердження Регламенту Старосинявської селищної ради VIIІ скликання. Доповідав Шевчук Ігор Степанович
  • Про затвердження Програми розвитку КП «Старосинявський комунгосп» та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2021-2025 роки. Доповідав Карпушин Андрій Андрійович
  • Про умови оплати праці працівників Старосинявської селищної ради та її виконавчих органів. Доповідала Кузьмич Мирослава Михайлівна
  • Про умови оплати праці селищного голови. Доповідала Кузьмич Мирослава Михайлівна
  • Про селищний бюджет Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік. Доповідала Кузьмич Мирослава Михайлівна

Депутати підтримали пропозицію заступника селищного голови Андрія Карпушина винести на сесію селищної ради також питання «Про затвердження Програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2021-2025 роки».

При розгляді питання «Про селищний бюджет Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» керівники комунальних установ ознайомили членів комісії з бюджетними запитами, дали відповіді на запитання депутатів.

Під час засідання члени постійної комісії напрацювали ряд пропозицій, які будуть доведені до виконавців.

За матеріалами роботи постійної комісії.