Хмельницька область, Хмельницький район

ЛІКВІДУВАЛИ ЧЕРГОВИЙ ПРОРИВ

Дата: 16.11.2020 16:18

У комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» продовжують надходити повідомлення жителів Старої Синяви щодо виникнення аварійних ситуацій внаслідок «прориву» труб «старого водогону».

Нещодавно мешканці вулиці Ватутіна скаржилися на перебої з водопостачанням.  Працівники водоканалу оперативно виїхали на місце «прориву» і виконали усі необхідні роботи з ліквідації; задіяно робочу техніку підприємства.

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал № 1» продовжує роботи з індивідуальних підключень абонентів до нової мережі водопостачання, збудованої Старосинявською селищною радою відповідно до технічних умов. У зв’язку з тим, що існуючі старі мережі водогону побудовані 40-60 років потому, що з часом призводить до частих проривів мереж, відповідно їх ремонт призводить до втрат води і відповідно нанесенню збитків підприємству. Заяви мешканців реєструються КП «Старосинявський ЦВК №1».

КП «Старосинявський ЦВК №1»