Хмельницька область, Хмельницький район

ІНДИВІДУАЛЬНІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТРИВАЮТЬ

Дата: 16.11.2020 16:25

Працівники комунального підприємства «Старосинявський центральний водоканал №1» (керівник Валентин Матіяш) завершили ряд робіт із водопостачання та індивідуальних підключень домогосподарств на вулицях Старої Синяви: Довженка, Попова, Щорса та у зв’язку із переходом на новий водогін попереджають споживачів послуг з централізованого водопостачання про припинення водопостачання із 30.11.2020 року по старій гілці водогону.

Індивідуальні підключення дворів продовжуються. Кожен господар домогосподарства, після того як отримає технічні умови на підключення в КП «Старосинявський центральний водоканал №1», може виконувати роботи, вказані в технічних умовах, самостійно (а саме: копання траншеї, прокладання труби до власного подвір’я, влаштування колодязя, де буде розміщено лічильник води, та подальше підключення до житлового будинку), проте, врізку труби до центрального водопроводу мають здійснити відповідні служби (спеціалісти) – КП «Старосинявський ЦВК №1».

КП «Старосинявський ЦВК №1».