Фото без описуБудні місцевого дитячого мистецького закладу у с.Пасічні змінили і викладачі, і вихованці Пасічнянської дитячої музичної школи. Дотримуючись норм карантину відсвяткували Міжнародний День Музики. По-своєму, у скромній атмосфері, але радісно і приємно.

Святковий концерт підготував педагогічний колектив разом із своїми вихованцями. Чудова гра, спів діток, майстерність викладачів навіяли святковий настрій. У концерті взяли активну участь учні фортепіанного відділу: Дворніцький О. (дипломант, лауреат різних конкурсів), Цехмістер О. (лауреат обласного конкурсу), Богдашевський В., Кобернік І. (активний учасник всіх концертів, лауреат обласних конкурсів), юні бандуристи: Бойчук К., Латка Д., Федорова Д., вокалісти: Сідорук К., Механікова В. Також представлений клас духових інструментів Богдашевським Д., Остапчуком Ю., Тукало В. вправно грала на гітарі. Викладачі порадували дуетами, тріо, сольними номерами. Чудова атмосфера панувала у святковому залі й принесла кожному теплі емоції і радісний настрій.

Пасічнянська ДМШ.