Фото без описуМузика - мистецтво, яке хвилює до глибини душі. Без музики неможливо уявити Світ, бо вона в кожному прояві людини, природи, вона у житті…

Приємним сюрпризом для старосинявців став успіх юної творчої особистості Надії Рудзенко. Старосинявська селищна рада, педагогічний та учнівський колективи Старосинявської ДМШ вітають з перемогою юну " зірочку " , ученицю Старосинявської дитячої музичної школи Рудзенко Надію (викладач Балла Ольга Миколаївна), яка виборола 2 місце в он-лайн Всеукраїнському фестивалі " МЕЛОДІЇ ДОБРА ", за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Фестиваль оцінювало високоповажне журі на чолі із заслуженою артисткою України Наталією Май , яке дало високу оцінку за виступ і побажали подальшого творчого розвитку.

ТОЖ СПОДІВАЄМОСЯ НА НОВІ ПЕРЕМОГИ!

Старосинявська ДМШ.