Розпочато реконструкцію вуличних мереж водопроводу вулиць Ватутіна, Кривоноса, Цукрової, Лінійної, Заводської, Цукрозавод в смт Старій Синяві.

Враховуючи актуальність звернень громадян з даного питання, водопостачання питної води є найболючішим. Селищним головою Віталієм Здебським організовано роботу зі створення проєкту «Реконструкція вуличних мереж водопроводу вулиць Ватутіна, Кривоноса, Цукрової, Лінійної, Заводської, Цукрозавод в смт Старій Синяві Старосинявського району Хмельницької області» (зовнішні мереж водопостачання). У чіткій співпраці відділу ДАБК (О.Ніколаєць), КП «Старосинявський ЦВК №1» (В.Матіяш) та виконавців робіт наразі триває процес виконання проєкту.

Загальна вартість будівництва: 1 млн. 621 тис. грн.; наразі профінансовано 420 тис. грн.

Як зазначив селищний голова Віталій Здебський, у вересні розпочато реалізацію 27-го проєкту з будівництва мереж водогону, дай Бог його успішно завершити і виконати звернення - на користь жителів громади.

Відділ (Інспекція) ДАБК.