Фото без описуНа цьому тижні розпочала роботу 72-а чергова сесія селищної ради. І-ше, ІІ-ге та ІІІ-тє пленарні засідання завершили роботу на 357 питанні порядку денного сесії, дотримуючись карантинних обмежень.

Депутати розглядають земельні питання - Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що стосувалися виділення по 2 га за межами населеного пункту сіл Паплинці та Гончариха, Цимбалівка. До роботи у сесії запрошено в.о. старост - Скакуна Ю.М., Гес Н.В., Котик В.М.

Сесію вели – селищний голова Віталій Здебський та секретар селищної ради Наталія Гарник, участь в роботі взяли 18 депутатів селищної ради .

Результати голосування фіксувала лічильна комісія у складі: голова - Володимир Кондратюк, члени комісії – Марія Омельчак та Віра Котик.

72-а чергова сесія (4-те пленарне засідання) продовжить свою роботу в п’ятницю – 25.09.2020р. о 10.00 в дворі адмінбудинку.

За матеріалами 72-ої чергової сесії.