Фото без описуІ-ше, ІІ-ге та ІІІ-тє пленарні засідання 69-ої чергової земельної сесії селищної ради завершили роботу на 370 питанні порядку денного сесії, дотримуючись карантинних обмежень. Депутати розглянули усі земельні питання - Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що стосувалися виділення по 2 га за межами населеного пункту с.Бабине та розпочали розглядати земельні питання за межами с.Ожарівка.

Сесію вели – селищний голова Віталій Здебський та секретар селищної ради Наталія Гарник, участь в роботі взяли 18 депутатів селищної ради .

Результати голосування фіксувала лічильна комісія у складі: голова - Володимир Кондратюк, члени комісії – Марія Омельчак та Віра Котик.

69-а чергова сесія (4-тє пленарне засідання) продовжить свою роботу в середу – 12.08.2020р. о 10.00 в дворі адмінбудинку.

За матеріалами 69-ої чергової сесії.