Фото без описуСьогодні 31 липня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано ще одного хворого на COVID-19.

Головний лікар КНП «Старосинявського ЦПМСД» Надія Ананьєва коментує ситуацію:

«Вчора зареєстровано 15 випадок covid-19 у Старосинявському районі. Це пацієнтка 1947 р.н. з с. Щербані. Жінка знаходиться на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні. Лікарями встановлено коло контактних осіб, загальною кількістю 10, включно з медичними працівниками. Контактні особи попереджені про дотримання режиму самоізоляції і перебувають на постійному телефонному зв'язку з сімейними лікарями.»

Лікарями КНП «Старосинявська ЦРЛ» зроблено 74 швидкісних тестів, один негативний - за попередню добу.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 31 липня зафіксували 69 884 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1693 летальні, 38 752 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1090 нових випадків. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (147) та Івано-Франківській (111) областях, а також у місті Києві (110).

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому станом на 8.30 31 липня від початку пандемії зафіксовано 115 випадків захворювання на Covid-19. 73 особи одужали, 40 хворіє (21 лікується в стаціонарі), 2 померли. У Хмельницькій області станом на 8.30 год. - 1145 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні 118 хворих, з них 1 дитина. Госпіталізували 23 хворих, з них 15 хворих із діагнозом Covid-19 (5 мешканців Хмельницького) і 6 осіб із підозрою на Covid-19 (4 мешканців Хмельницького). В інфекційній лікарні 81 хворий на Covid-19 (21 мешканець Хмельницького) і 6 осіб із підозрою (4 особи з міста Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 76 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 2, в міській дитячій - 0. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: в Україні відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з 1 серпня поточного року буде здійснюватися у “жовтій” та “зеленій” зонах за результатами перевірки спеціально створених на місцях комісій. До їхнього складу входять представники Держпродспоживслужби, ДСНС, Держпраці. Правила роботи дитячих таборів в умовах карантину будуть опубліковані найближчим часом. Контроль за їх дотриманням покладений на Держспоживслужбу. Не будьте легковажними щодо свого здоров’я, бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.