“Книгоманія – 2020”

Дата: 23.07.2020 16:59

Дипломом від обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка за участь в Конкурсі “Книгоманія – 2020” нагороджена юна читачка Кароліна Поліщук. Цьогоріч третій тур проходив у дистанційному режимі, стартував з лютого 2020 року. Конкурсні завдання, які запропонував Форум видавців, було надіслано у вайбер. Вони складались із тестів, ребусів, кросворду, а також із творчої частини. Конкурсантка продемонструвала свої знання з літератури. А також назвала прочитані книги, які справили на неї найбільше враження.

Довідка:
Організатор конкурсу: ГО «Форум видавців»

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі «Книгоманія» у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.

За інформацією Старосинявської бібліотеки для дітей.