Сьогодні відбулося ІУ-те пленарне засідання 68-ої чергової земельної сесії селищної ради, яке завершило  роботу на 700 питанні порядку денного сесії. Депутати розглянули усі земельні питання - Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що стосувалися виділення по 2 га за межами населеного пункту сПилява, с.Олексіївка.

Сесію вели – селищний голова Віталій Здебський та секретар селищної ради Наталія Гарник, участь в роботі  4-го пленарного засідання взяли 18 депутатів селищної ради.
Розглянули  150 питань, зупинилися на 700-ому питанні порядку денного із внесеними змінами.

На цьому ІУ-тє пленарне засідання 68-ої чергової сесії завершилося. У п’ятницю депутати розглядатимуть проекти рішень щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою жителям Миколаївка, Вишневе, Олександрівка, по 2 га, що знаходяться за межами цих сіл.

68-а чергова сесія  (5-те пленарне засідання)  продовжить свою роботу   в п’ятницю – 24.07.2020р. о 10.00 в дворі адмінбудинку.

За матеріалами 4-го пленарного засідання 68-ої чергової сесії.