Хмельницька область, Хмельницький район

БЛАГОУСТРІЙ: НА ЧАСІ ОБКОШУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ

Дата: 03.07.2020 15:31

Питання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час весняно-літнього періоду. А цьогорічне літо видалося дощовим, що спричинило швидкий хаотичний ріст трав і чагарників… Селищний голова Віталій Здебський спільно із начальником КП «Старосинявський комунгосп» Ігорем Федорчуком здійснив обхід територій, провели аналіз робіт, що потрібно негайно виконати, зібрав робочу нараду по благоустрою.

Є багато скарг жителів громади на приведення в належний стан територій тротуарів, площ та доріг, де необхідно прибрати, є ділянки доріг, тротуарів, за благоустрій яких відповідає  ДП "СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ"СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, а виконавцем робіт «Хмельницькоблавтодор» відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія" "Автомобільних доріг України", тому в цій ситуації потрібно працювати спільно із працівниками райавтодору в Старій Синяві, в.о. старост, працівниками місцевих пожежних команд, - говорить селищний голова В.Здебський.

Наразі розпочато роботи з обкошування територій спільними зусиллями від Заставець до центру селища та центру Старої Синяви; залучено в.о. старост сіл, працівників КП "Старосинявський комунгосп", працівників Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) , працівників Філії Старосинявський райавтодор дочірнього підприємства «Хмельницькоблавтодор» відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія" "Автомобільних доріг України" (керівник Микола МАРТИНЮК) .

Визначено напрямки робіт:

• привести в належний стан тротуари на вулицях Івана Франка, Грушевського, центру селища та сіл;
  • здійснити побілку приміщень надвірних вбиралень та клумб;
  • посилити заходи із прибирання та вивезення ТВП, обрізки кущів.
  • направлено звернення до керівника  СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ щодо очищення проїзної частини та тротуару від намитого грунту на дорозі Остропіль - Вовковинці, ділянка дороги с.Заставці.

КП «Старосинявський комунгосп».